آهک ساختمانی

آهک ساختمانی

آهک ساختمانی طبق آنچه که از نام آن پیداست در فعالیت های ساختمانی و راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. اهک ساختمانی دارای خلوصی در حد آهک مورد استفاده در صنایع غذایی و یا اهک مربوط به صنایع ذوب و فراوری فولاد و آهن نیست اما در عوض از قیمت پایین تری برخوردار است که همین قیمت ارزان موجب کاهش هزینه های ساختمان سازی می شود.

آهک ساختمانی

کاربرد آهک ساختمانی چیست؟

اﻫﻚ ساختمانی در اشکال متفاوتی در این صنعت مصرف می شود. برای مثال شفته آهک یا آهک شفته کاری برای زیر سازی و مستحکم سازی پایه سازه ها و ساختمان ها کاربرد دارد. آهک را عموما با مواد دیگری ترکیب می کنند تا علاوه بر کاهش هزینه ها ، از دیگر مزایای آهک نیز بهره مند شوند. ترکیب آهک با سیمان سبب می شود تا استحکام ملات پس از خشک شدن بیشتر شود. همچنین اهک موجب می شود تا شیار های ایجاد شده در سیمان پس از خشک شدن به طور چشمگیری کاهش یابد. از گذشته های دور در کشورمان از ترکیب آهک با خاک سنگ یا خاکستر به منظور تهیه ملات و ساروج استفاده می شده است. 

 

فروش آهک ساختمانی 

در صورتی که قصد خرید آهک ساختمانی ممتاز در بسته بندی های استاندارد و با قیمت بسیار مناسب و ارزان را دارید با ما تماس گرفته و بهترین آهک ساختمان سازی را در زمانی کوتاه در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :