آهک پخته

آهک پخته

در صورتی که قصد خرید آهک پخته یا خرید انواع مختلف آهک را به صورت تناژ دارید با ما در گروه تولیدی و صنعتی کانیاران تماس حاصل نموده و آهکی با کیفیت بسیار ممتاز و قیمت قابل توجه را دریافت نمایید.

آهک پخته, فروش آهک پخته, خرید آهک پخته, قیمت آهک پخته, قیمت فروش آهک پخته, تولید کننده آهک پخته, تولیدکنندگان آهک پخته, آهک پخته شده,  اهک پخته 

آهک پخته محصولی پر مصرف در صنعت محسوب می شود و از آن به منظور های متعددی سود می برند. این نوع آهک که به دلیل روش تولید ، آن را اهک کلسینه هم می نامند در صورتی که با آب ترکیب شود ، واکنشی حرارت زا از خود نشان می دهد به همین دلیل با نام آهک زنده هم شناخته می شود. ایجاد حرارت موجب میکروب کشی و ضد عفونی شده و به همین دلیل در مرغداری ها آن را به منظور ضدعفونی کردن محیط به کار می گیرند. علاوه بر آن به علت قیمت ارزان و ویژگی های مناسب شیمیایی و فیزیکی در تولید سیمان و دیگر مصالح ساختمانی هم اربرد گسترده ای دارد. در صورتی که قصد خرید آهک پخته یا خرید انواع مختلف آهک را به صورت تناژ دارید با ما در گروه تولیدی و صنعتی کانیاران تماس حاصل نموده و آهکی با کیفیت بسیار ممتاز و قیمت قابل توجه را دریافت نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :