تولید کننده آهک

تولید کننده آهک

به اطلاع صاحبان صنایع و مصرف کنندگان محترم می رساند, به منظور خرید انواع آهک به صورت کلوخه و پودری و در گرید صنعتی و ساختمانی به صورت آهک هیدراته و شکفته و آهک زنده و مرده و آهک پخته و کلسینه با کارشناسان گروه تولیدی و صنعتی کانیاران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده آهک با شماره تلفن 33324980 و با پیش شماره 021 تماس حاصل نمایید.

تولید کننده آهک, تولید کننده آهک هیدراته, تولید کننده آهک زنده, تولید کننده آهک پخته, تولید کننده آهک صنعتی, تولید کننده سنگ آهک, تولید کننده آهک شکفته, تولید کننده آهک کیسه ای, تولید کننده آهک فله ای, لیست تولید کننده آهک, شرکت های تولید کننده آهک,

آهک به صورت پودری و کلوخه تولید شده و کاربرد های بسیار گسترده ای در بخش های مختلف صنعتی دارد. سالیانه میلیون ها تن اهک در جهان مصرف می شود که بیشترین کاربرد آن به عنوان ماده فیلر است. چسبندگی بالای آهک پس از ترکیب با آب سبب شده مقدار فراوانی از آن در تولید سیمان مورد استفاده قرار گیرد که سبب تقویت سیمان می گردد و همچنین ترک خوردگی پس از خشک شدن را کاهش می دهد. کاغذ سازی دیگر صنعت وابسته به آهک می باشد. تولید کننده آهک آن را به منظور کاهش تاثیرات سوء کاستیک سودا در اختیار این صنعت قرار می دهد. همچنین نقش یک پر کننده ارزان و فوق العاده مفید را دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :