شفته آهک

شفته آهک

چنانچه تصمیم به خرید شفته آهک با کیفیت مطلوب و پودری به منظور زیر سازی ساختمان ها ، استخر ها ، جاده ها و ... در تناژ بالا دارید ، با بخش بازرگانی گروه تولیدی و صنعتی کانیاران تماس حاصل نمایید.

شفته آهک, فروش شفته آهک, خرید شفته آهک, قیمت شفته آهک, تولید شفته آهک, تولید کننده شفته آهک, شفته آهکی, قیمت فروش شفته آهک, آهک شفته کاری, شفته اهک 

شفته آهک نوع خاصی از اهک می باشد که با نام آهک هیدراته شناخته شده و به اسامی مختلفی نظیر آهک شکفته و آهک مرده و آهک آب خورده نیز معروف است. برای شفته کاری باید از آهک مرغوب و با کیفیت و با خلوص بالا بهره برد. دلیل این امر نیز میزان وزن و فشار بالایی است که این اهک باید به عنوان پی و فونداسیون تحمل نماید در تنیجه اگر ناخالصی های مختلفی در آن باشد و یا به روش نامناسبی فراوری شده و مواد کربناته بالایی داشته باشد ، از استحکام کافی برای تحمل وزن سازه برخوردار نبوده و ممکن از است خساراتی را به بار آورد. چنانچه تصمیم به خرید شفته آهک با کیفیت مطلوب و پودری به منظور زیر سازی ساختمان ها ، استخر ها ، جاده ها و ... در تناژ بالا دارید ، با بخش بازرگانی گروه تولیدی و صنعتی کانیاران تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :