فروش آهک ساختمانی

فروش آهک ساختمانی

گروه صنعتی کانیاران به منظور حفظ پیشتازی خود در زمینه فروش آهک ساختمانی و ارتقاء کیفیت دائمی محصول تولیدی ، از ماشین آلات بروز و پرسنل کارآزموده استفاده نمود و ارتباط مستمری با خریداران گرامی دارد.

فروش آهک ساختمانی, قیمت فروش آهک ساختمانی, مرکز فروش آهک ساختمانی, فروش آهک ساختمانی پودری, فروش آهک ساختمانی هیدراته, آهک ساختمانی, 

آهک ساختمانی یکی از صد ها ماده ای است که برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در صورت ترکیب با آب دارای چسبندگی بسیار مناسبی خواهد بود و پس از خشک شدن نیز استحکام بالایی دارد و مانند سیمان ترک نمی خورد. از اهک ساختمانی معمولا برای شفته ریزی و یا ساخت ملات و دوغاب استفاده می شود. همچنین در تولید سیمان و آجر ماسه آهکی نیز نقش دارد. قیمت ارزان و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی قابل توجه سبب شده تا از انواع آهک نظیر آهک هیدراته و آهک زنده در این صنعتی استفاده های فراوانی شود. گروه صنعتی کانیاران به منظور حفظ پیشتازی خود در زمینه فروش آهک ساختمانی و ارتقاء کیفیت دائمی محصول تولیدی ، از ماشین آلات بروز و پرسنل کارآزموده استفاده نمود و ارتباط مستمری با خریداران گرامی دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :