گوگرد پودری

گوگرد پودری

به استحضار فعالین بخش کشاورزی و فروشگاه های عرضه کود و سموم و همچنین صنایع تولیدی می رساند در صورتی که تمایل به خرید گوگرد پودری با خلوص حداکثر 99 درصد و در مش بندی میکرونیزه و به صورت بسته بندی شده در کیسه های استاندارد دارید ، با بخش بازرگانی گروه صنعتی کانیاران تماس حاصل فرمایید.

گوگرد پودری

گوگرد پودری چیست

گوگردی پودری یا گوگرد پودری میکرونیزه در اصل محصول کوبش گوگرد پالایشگاهی می باشد. با توجه به اینکه گوگرد پالایشگاهی به صورت کلوخه یا گرانوله است ، به منظور افزایش سطح تماس آن و تاثیر گذاری بیشتر ، مورد کوبش با روش های خاصی قرار می گیرد تا بسیار ریز شود. از پودر گوگرد در کشاورزی ، صنایع تولیدی و خدماتی استفاده های زیادی می شود.

گوگرد پودری در کشاورزی

گوگرد در کشاورزی از نقش انکار ناپذیری برخوردار است به همین علت از کود گوگرد میکرونیزه به صورت گسترده ای استفاده می شود. گوگرد پس از ازت ، فسفر و پتاسیم ، چهارمین عنصر پر مصرف مورد نیاز گیاهان است که در فعالیت های زیستی گیاهان دارای نقش اساسی می باشد. همچنین کود گوگرد در اشکال مختلف آن نظیر گوگرد پودری میکرونیزه ، گوگرد بنتونیت دار و ... سبب کاهش pH خاک شده و در نتیجه جذب ریز مغذی های کشاورزی را توسط گیاهان تسهیل می نماید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :